Site Overlay

O nás

Práce s automobily nás neskutečně baví. Nad každým autem důkladně přemýšlíme, snažíme se pro něj vybrat lokaci, která bude přesně odpovídat přání klienta, ale i stylu samotného automobilu. Díky tomu můžeme vytvářet nezapomenutelné automotive fotografie. Pro tu správnou lokaci dokážeme dojet jak do okolí vaší garáže, tak známe spousty nádherných míst v Alpách.

Jsme sehraný tým Míša s Michalem. Proto také 2fleky. Míša zvládá všechnu práci za foťákem a Michal dbá na to, aby byla scéna dokonale připravená, ví jak přesně zaparkovat auto před foťák tak, aby vypadalo na fotografii co nejlépe a když se Míše záběr nepozdává, rychle ho přeparkuje.

Společně se fotografování aut věnujeme od roku 2016, Míša však s fotografováním začala o několik let dříve a má také vystudovanný obor Reklamní fotografie pod vedením prof. Vojtěchovského. To i chuť se stále ve svém oboru zdokonalovat z nás dělát skvělé parťáky pro fotografování vašich automotive zakázek.

Jestli sháníte tým, který pro vás vytvoří nezapomenutelné fotografie automobilů, obraťte se při spolupráci na nás. Ať už vytváříte obsah pro sociální sítě klientů z automobilového průmyslu, tvoříte reklamní kampaň pro automotive nebo chcete kvalitní fotografie vašeho soukromého vozu. 

Napište nám, na čem byste s námi chtěli spolupracovat.

Rolovat nahoru